Majówka nad Morzem Bałtyckim
Długi weekend majowy czyli majówka to pierwszy długi weekend co roku i zarazem pierwszy termin, kiedy każdy z nas może wyjechać za miasto i spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi. Po długiej zimie wszyscy jesteśmy spragnieni ruchu, słońca i kontaktu z naturą a zwłaszcza spaceru po piękniej polskiej plaży. Nad Morzem Bałtyckim każdy znajdzie dla siebie miejsce odpoczynku i relaksu. Zapraszamy na weekend majowy nad Morzem Bałtyckim.
Obiektów: 446 na 90 stronach.
< Poprzednia ::
1 ::
2 ::
3 ::
4 ::
5 ::
6 ::
7 ::
8 ::
9 ::
10 ::
Następna >

72-346 Pobierowo
Piastowska 34a
tel. 724 814 398
mail: villamorena.pobierowo@gmail.com
http://www.morenapobierowo.pl
POBIEROWO, POKOJE BLISKO PLAŻY. WYSOKI STANDARD ORAZ DOGODNE POŁOŻENIE OBIEKTU. Zapraszamy Państwa do nowo otwartej Villi Morena w nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 , 3 , 4 i 5 osobowe pokoje, wszystkie wyposażone w łazienkę, TV-SAT, lodówkę i czajnik. Istnieje możliwość skorzystania z aneksu kuchennego, grilla oraz sprzętu plażowego (parawan, leżak). Parking na terenie obiektu ogrodzonego.

Łukęcin
72-401 Łukęcin, ul. Bursztynowa 2G
tel. 730 300 877
tel. 733 500 722
mail: azzurro.lukecin@o2.pl
http://www.azzurrolukecin.pl
Cena od: 50
KOMFORTOWE POKOJE BLISKO MORZA!
Od września do czerwca istnieje możliwość wynajęcia obiektu na weekendy lub inne terminy indywidualne dla grup zorganizowanych. Imieniny, urodziny, rocznice, bankiety, imprezy zakładowe i inne. Cennik ustalamy indywidualnie. Oferujemy pokoje gościnne Azzurro w miejscowości Łukęcin! Azzurro to nowy 3 kondygnacyjny budynek zlokalizowany w centralnej części Łukęcina, ok. 300 m od morza. Do dyspozycji gości pokoje 4 i 2 osobowe (możliwość dostawki) oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, a także taras z grillem (stoliki, krzesła) i sala telewizyjna z bilardem. Parking gratis.

72-420 Dziwnówek
Osiedle Słoneczne 9
tel. 504 229 861
tel. 601 715 257
mail: agnieszka_spychala@vp.pl
http://www.willaetna.pl
DZIWNÓWEK. POKOJE O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE
Obiekt położony jest w malowniczej i spokojnej części Dziwnówka. Z okien roztacza się przepiękny widok na wody Zalewu Kamieńskiego i Wyspę Wolin, natomiast od morza dzieli nas 900 metrów. Położenie obiektu zapewnia jednocześnie uroki ciszy, jak też bliskość wszelkich atrakcji kurortu nadmorskiego.

Grzybowo
Borkowska 2a, 78-132 Grzybowo
tel. 503591255
mail: rezerwacja@wczasy.net.pl
http://www.amberia.grzybowo.info.pl
Nowy, komfortowy pensjonat blisko plaży
Pensjonat Amberia położony jest w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, oddalonej 5 km od Kołobrzegu. Usytuowanie jest dość niezwykłe, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej, która sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Grzybowo posiada szeroką, piaszczystą plażę, która stanowi największą atrakcję turystyczną regionu. Ścieżki zdrowia i rowerowe to blisko 65 km tras leśnych w czystym, zdrowym specyficznym mikroklimacie, łącząc Grzybowo z Kołobrzegiem i Dźwirzynem. Walory otoczenia sprawiają, iż jest to idealne miejsce do wypoczynku, relaksu oraz organizacji spotkań biznesowo-integracyjnych. Pensjonat Amberia posiada ok. 60 miejsc noclegowych, 22 nowocześnie wyposażone pokoje, każdy z przestronnym oszklonym tarasem, komfortową łazienką, telewizorami LCD, telewizją satelitarną, dostępem do internetu, lodówkami, sprzętem plażowym. Na terenie ośrodka oferujemy posiłki przygotowane z ekologicznych, wiejskich produktów w jadalni z ogrodem dziennym. Posiadamy własny parking na 22 miejsca, ponadto place zabaw, dużo zieleni, altanki wypoczynkowo- grilowe. Zapraszamy do Grzybowa!

Mrzeżyno
72-330 Mrzeżyno, al. 1000-lecia 48
tel. 91 38 73 311
tel. 508 262 928
tel. 508 262 927
http://www.domkiuleszka.pl
Cena od: 20 osobodoba
Cena do: 50 osobodoba
MRZEŻYNO, DOMKI LETNISKOWE W MRZEŻYNIE
Ośrodek jest położony w zacisznym miejscu, gdzie jest dużo zieleni, jedynie 200m od morza.
Strict Standards: Declaration of App_Model_Objects::delete() should be compatible with Fast_Model::delete(Doctrine_Record $ob) in /home/klient.dhosting.pl/panelakcept/morzebaltyckie.pl/public/application/models/Objects.php on line 3