Wille nad Morzem Bałtyckim oferujące: pokoje gościnne i/lub studia i/lub apartamenty
Obiektów: 337 na 68 stronach.
< Poprzednia ::
1 ::
2 ::
3 ::
4 ::
5 ::
6 ::
7 ::
8 ::
9 ::
10 ::
Następna >

72-346 Pobierowo
Piastowska 34a
tel. 724 814 398
mail: villamorena.pobierowo@gmail.com
http://www.morenapobierowo.pl
POBIEROWO, POKOJE BLISKO PLAŻY. WYSOKI STANDARD ORAZ DOGODNE POŁOŻENIE OBIEKTU. Zapraszamy Państwa do nowo otwartej Villi Morena w nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 , 3 , 4 i 5 osobowe pokoje, wszystkie wyposażone w łazienkę, TV-SAT, lodówkę i czajnik. Istnieje możliwość skorzystania z aneksu kuchennego, grilla oraz sprzętu plażowego (parawan, leżak). Parking na terenie obiektu ogrodzonego.

72-350 Niechorze
Pomorska 6
tel. 91 38 63 368
tel. 502 519 863
http://www.sold.morze.net.pl
NIECHORZE, POKOJE BLISKO PLAŻY.
Dom gościnny SOLD położony jest w centrum Niechorza w strefie spokoju i ciszy (z dala od ulicznego hałasu), 100m od głównego zejścia na plażę. Obiekt jest ogrodzony, posiada ogródek z miejscem na grilla. W pobliżu znajdują się: plac zabaw dla dzieci, boisko do gier zespołowych, sklep, stołówka.

Rewal
72-344 Rewal, ul. Zaułek 5
tel. 91 386 25 47
tel. 42 636 94 73
tel. 782 986 058
http://www.elzbietarewal.pl
Willa ELŻBIETA położona jest 200m od plaży, w centrum Rewala przy cichej, spokojnej ulicy (nie przelotowa, równoległa do ulicy głównej). W odległości 150m od obiektu znajdują się: przystanek PKS, miejski plac zabaw dla dzieci, hala sportowa, sklepy, 300m poczta, trakcja PKP (WĄSKOTOROWA).

84-104 Jastrzębia Góra
84-104 Jastrzębia Góra, ul. Jałowcowa 1
tel. 570 368 992
mail: rezerwacja@willachantal.pl
http://www.willachantal.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WCZASY, WEEKENDY, POBYTY GRUPOWE PRZEZ CAŁY ROK...
Nasz obiekt znajduje się tylko 500 metrów od piaszczystej plaży, na której poczujesz delikatny powiew bryzy i będziesz mógł korzystać do woli z wyjątkowych kąpieli morskich oraz słonecznych. Jeżeli chcesz zatem spędzić fantastyczne wakacje nad morzem w ciszy i spokoju zapraszamy do Willi Chantal.

72-420 Dziwnówek
Osiedle Słoneczne 9
tel. 504 229 861
tel. 601 715 257
mail: agnieszka_spychala@vp.pl
http://www.willaetna.pl
DZIWNÓWEK. POKOJE O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE
Obiekt położony jest w malowniczej i spokojnej części Dziwnówka. Z okien roztacza się przepiękny widok na wody Zalewu Kamieńskiego i Wyspę Wolin, natomiast od morza dzieli nas 900 metrów. Położenie obiektu zapewnia jednocześnie uroki ciszy, jak też bliskość wszelkich atrakcji kurortu nadmorskiego.
Strict Standards: Declaration of App_Model_Objects::delete() should be compatible with Fast_Model::delete(Doctrine_Record $ob) in /home/klient.dhosting.pl/panelakcept/morzebaltyckie.pl/public/application/models/Objects.php on line 3
Strict Standards: Declaration of App_Model_GalleryImages::delete() should be compatible with Fast_Model::delete(Doctrine_Record $ob) in /home/klient.dhosting.pl/panelakcept/morzebaltyckie.pl/public/application/models/GalleryImages.php on line 0